Malířské stojany

Ateliérové malířské stojany, plátna a rámy

I profesionálové používají malířské stojany!

Malířský stojan různých variant je vhodný jak pro amatérskou, tak i pro profesionální tvorbu. Nezáleží na tom, zda bude vámi namalovaný obraz ceněným uměleckým dílem nebo pouze rodinnou památkou. Každé dílo si zaslouží prvotřídní péči a smysl pro detail, který můžete zachytit pouze na kvalitním malířském stojanu. Na něm se vám totiž bude malovat o mnoho lépe.

stojany baner

Na výběr máte nejenom malířský stojan ateliérový, ale také polní, stolní, nebo konstrukčně zjednodušené prezenční či dekorativní stojany. Ty nejsou určeny přímo k malování, ale spíše k vystavení již hotových uměleckých děl. V rámci hobby malířství je spíše nevyužijete.

Z čeho jsou stojany vyrobeny?

Profesionální i amatérský stojan na malířské plátno samozřejmě musí být vyroben jen z kvalitního materiálu. Široce je využíváno ušlechtilé bukové a smrkové dřevo, díky kterému je stojan nejenom stabilní, ale také odolný vůči poškození. Při pořízení malířského stojanu byste se měli zaměřit i na jeho konstrukční tvar. Každý malíř totiž při své práci potřebuje jiný druh kvalitního dřevěného stojanu.

Malířské stojany různých variant, vhodné pro amatérskou i profesionální tvorbu - ateliérové, polní, stolní a konstrukčně zjednodušené prezentační/dekorativní z obvyklého materiálu - bukového, smrkového dřeva. 

 

Nejprodávanější

950
179019501790
Značky

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem