Malířská plátna

Malířská plátna v rámu i bez

Hezký obraz se bude vždy lépe vyjímat na malířském plátnu!

Malířské plátno je nedílnou součástí malířského vybavení. Nezáleží na tom, zda jste profesionálem, nebo amatérským malířem, protože malířská plátna si může dovolit každý. Aby byl váš obraz opravdu dokonalý, měli byste mít malířské plátno na rámu. Tím pádem získáte přesnou velikost vašeho uměleckého díla, a navíc se vám bude na napnuté plátno daleko lépe malovat.

malirske-platno-18x24cm-0.jpg.big

Kvalitní malířské plátno v rámu si můžete u nás zakoupit za velice příznivé ceny. Vybírejte z již nařezaných čtverců, či obdélníků o různých rozměrech. V našem obchodě s kreativními potřebami naleznete desítky rozměrů pláten, z nichž si určitě vybere každý z vás.

Z čeho je malířské plátno vyrobeno?

Nemusíte být profesionálními malíři, abyste věděli, že na nekvalitním plátně nebude nikdy obraz vypadat dokonale. Malířská plátna na rámu jsou ale vyrobena z mixu bavlny a lnu, což je ideální kombinace pro hladkou tkaninu. Sada malířských pláten je pak osazena na dřevěné rámy z přírodního dřeva. Tím pádem je tkanina po celou dobu napnuta, takže se uprostřed obrazu nevytvoří dolík, do kterého bude barva stékat.

Široká nabídka rozměrů malířských pláten - velmi kvalitní za příznivé ceny.

 

Nejprodávanější

39
512139512
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 22 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 22 položek celkem