Akvarelové barvy

Akvarelové barvy

Akvarelové barvy jsou skvělé pro malíře!

Akvarelové barvy jsou vhodné jak pro profesionály, tak i pro amatérské malíře. K jejich správnému využívání už byste ale měli disponovat určitými zkušenostmi, protože před nanesením je potřeba správně vypnout čtvrtku. To zvládne každý z vás. Stačí, když ji navlhčíte za pomoci mokré houbičky, a napnutou ji za okraje přilepíte ke dřevěné desce.

Akvarelové barvy Koh-I-Noor jsou naprostou špičkou v oblasti těchto barev, takže jsou oblíbené napříč malířským řemeslem. Samozřejmostí je široká paleta dostupných barev, protože jsou akvarelové barvy nabízeny v rozsáhlých setech a pánvičkách.

Z čeho jsou akvarelové barvy vyrobeny?

Kvalitní akvarelové barvy jsou velice výhodné na pořízení, protože za pár korun získáte mnoho odstínů. Jsou vyrobeny z prvotřídních jemných mletých pigmentů vysoké kvality a pojeny speciálními emulzemi. Nejpodstatnější složkou je nejsvětlejší druh arabské gumy, která zajišťuje homogenitu a jednotnou konzistenci. Kvalita tuzemských barev je více než srovnatelná s evropskými či světovými výrobci. Akvarelové barvy Koh-I-Noor jsou tak skvělou volbou.

Akvarelové profesionální barvy pro malířskou tvorbu.

 

Nejprodávanější

44
15501441550
Značky
 
 

Stránka 1 z 2 - 49 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 49 položek celkem