Temperové barvy

 

Temperové barvy

Tempery nejsou pouze barva pro děti!

Temperové barvy jsou dlouhodobě jedněmi z nejprodávanějších barev v tuzemsku. Používají je nejenom dospělí a profesionální malíři, ale také školáci při výtvarné výchově ve škole. Často jsou právě tempery první barvou, se kterou mají ve svém malířském životě zkušenost. Aby taky ne, když je jejich používání, míchání a ředění velice snadné. Na začátky při výtvarné výchově si asi vzpomene každý malíř.

Hlavní výhodou temperových barev je pravděpodobně jejich cena. Velice oblíbené jsou sady, které obsahují více odstínů a tub. Ty jsou vhodné nejenom pro školáky, ale i pro zkušené malíře. Další velkou výhodou je možnost ředění barvy vodou.

K temperovým barvám pořiďte i další malířské potřeby!

Pro vytvoření dokonalého díla samozřejmě nebudou stačit pouze samotné temperové barvy, ale budete potřebovat další přípravky, které vylepší vzhled celého obrazu. Konkrétně se jedná například o závěrečný lesklý lak ve spreji, jenž se aplikuje po zaschnutí malby. Po jeho nanesení se na povrchu vytvoří decentní lesk. Ten samý sprej je pochopitelně k dispozici i v matné barvě, protože ne všechny motivy snesou agresivní lesklý lak.

 

Nejprodávanější

15
11401151140
Značky
 
 
 

Stránka 1 z 4 - 105 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 105 položek celkem